Metody prodlužování

PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠŤOVÁNÍ VLASŮ

Nabízím prodlužování a zahušťování vlasů metodou Keratin za tepla, kvalitními evropskými a východoevropskými vlasy za příznivé ceny.

KERATIN – prodlužování vlasů metodou za tepla

Tato metoda je založena na jemné technice modulování. Místo, kde dochází ke spojení pramínků nových vlasů s Vašimi vlasy, obsahuje keratinový spoj s molekulární strukturou podobnou lidským vlasům. Je to hmota, která se nachází v lidských vlasech a tak není pro vlas toxická. Vaše vlastní vlasy pod ním mohou dýchat a vyživovat se.

Keratinový spoj se nahřeje speciálními kleštěmi, ručně se vytvaruje a poté ihned ztvrdne, ale přesto zůstane částečně pružný. Keratinové spoje jsou oproti jiným spojům nejdrobnější. Spoj je možné kdykoli externě odstranit.

Po uplynutí 2-3 měsíců v závislosti na rychlosti růstu vlastních vlasů je třeba provést obnovu. Tedy prodloužené vlasy sundat a posunout výš k hlavě, jelikož spoje začnou být vidět a odrosty se mohou zacuchávat.

CENÍK – Cena prodlužování vlasů se odvíjí od počtu a délky navázaných pramenů. Výsledná cena je tedy individuální a záleží na hustotě, délce a barvě Vašich vlastních vlasů. U blond a melírovaných odstínů je cena o něco vyšší. Většinou se na prodloužení používá cca 100-120pramenů , u hustých vlásků pak 130 až 180. Je vhodná osobní konzultace, na které se domluví délka, odstín a množství potřebných pramenů. Tato konzultace je zdarma!

Možnost nasazení i vlasů Vámi přinesených (zakoupených od jiného prodejce) !